Svieže dýchanie vonná tyčinka BIO
  • Svieže dýchanie vonná tyčinka BIO
  • Svieže dýchanie vonná tyčinka BIO

Svieže dýchanie vonná tyčinka BIO

PL-21500
Obsah
9,24 €
Vrátane DPH Dodanie do 10 pracovných dní
Množstvo

 

Všeobecné obchodné podmienky

 

Ochrana osobných údajov

 

Reklamácia a vrátenie

Popis

Oslobodzujúca a povzbudzujúca vôňa Eukalyptu Globulusu, Ihličia smreku a Mäty Priepornej je vždy s vami v praktickej tyčinke, ktorú môžte mať vždy po ruke. 

Vedomé a hlboké dýchanie je dôležitou súčasťou zdravia a pohody, posilňuje imunitný systém a prispieva tak k udržaniu zdravia. Najmä v zime je veľmi dôležitá preventívna starostlivosť o dýchacie cesty, aby ste aj pri nízkych teplotách mohli zhlboka dýchať. 100% prírodné éterické oleje z Eukalyptu Globulusu, Ihličia smreku a Mäty Priepornej podporujú hlboké dýchanie, uvoľňujú a posilňujú. V praktickej Vonnej tyčinke Svieže dýchanie je možné si jemnú vôňu vziať kamkoľvek a je rýchlo a jednoducho použiteľná kdekoľvek a kedykoľvej. Držte tyčinku priamo pod nosom a zhlboka sa nadýchnite, éterické oleje sa dostanú do dýchacích ciest a ihneď pocítite ich oslobudzujúci účinok. Osvieži a posilní telo, myseľ a dušu.

V zapečatenom obale sú éterické oleje v tyčinke chránené pred vplyvmi prostredia, nemôžu uniknúť a vždy dostanete čerstvý produkt s vôňou, ktorý vydrží najmenej 12 týždňov po otvorení.

Eukalyptus Globulus - stimuluje hlboké nádychy a je obzvlášť prospešný pre dýchacie cesty.

Smrekové ihličie - uvoľňuje a posilňuje.

Detaily produktu
PL-21500

Tabuľka dát

Kvalita
BIO
Kvalita
Vegan
Certifikát
NATURE
Certifikát
IHTN
INCI
Eukalyptusglobulus* bio, Pfefferminze* bio, Fichtennadeln* bio, u.a. 100 % naturreine ätherische Öle /* produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Špecifické referencie

ean13
4086900215009
Produkty v rovnakej kategórii: 5